• AUTOHOLOWANIE KRAKÓW 24/7

    Całodobowe usługi w zakresie autoholowania w Krakowie i

    Zaufane autoholowanie  – 24h Kraków

24/7

Autolaweta

Fachowa pomoc

TRANSPORT MASZYN

bezpieczeństwo

wygoda

świetne ceny

doświadczenie

Autoholowanie w Krakowie

Najlepszy sposób na uporanie się z awariami w trasie – autoholowanie Kraków

Awarie to nieprzyjemna sprawa. Dzieją się one zazwyczaj z dala od wszelkich zabudowań, a co najgorsze – o nietypowej porze. Brak powietrza w tylnym lewym kole o trzeciej nad ranem? Niestety – zdarza się częściej, niż byśmy tego chcieli. Zatrzaśnięcie kluczyków po zakończeniu imprezy urodzinowej? Trzeba jakoś otworzyć auto, zwłaszcza, że dzieje się to w willi położonej kilkanaście kilometrów od Krakowa. Na szczęście, niezależnie od okoliczności i zaistniałych zdarzeń, zawsze do dyspozycji mamy specjalistów w swoim fachu, pracujących 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – autoholowanie Kraków.

Autoholowanie Kraków – pomoc o każdej porze dnia i nocy

Niestety, awarie nie wybierają godziny. Autoholowanie Kraków doskonale zdaje sobie z tego sprawę, toteż niezależnie o której godzinie wykonasz telefon, zawsze znajdzie się na dyżurze specjalista zdolny udzielić Ci pomocy. Dyspozytor udzieli Ci najpilniejszych wskazówek, po czym w razie potrzeby oddeleguje najbardziej przydatny zespół, pędzący na pomoc do wskazanego przez Ciebie miejsca. Po przyjeździe na miejsce, nastąpi proces badania zaistniałej usterki. Nierzadko bowiem auto utyka gdzieś pośrodku olbrzymich połaci pół z błahego powodu. Holowanie jest wtedy niepotrzebne, zaś autoholowanie Kraków wykona jedynie usługę diagnozy zaistniałego problemu. Dzięki temu nie będzie konieczne odholowywania, a powrót odbędzie się na kołach, naszym samochodem.

Pomoc w nagłych przypadkach

Pracujemy 7 dni w tygodniu, 24 h – w razie nagłej awarii oraz jesteśmy mobilnym warsztatem samochodowym. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Jakie usługi świadczy autoholowanie Kraków?

Zakres usług świadczonych przez autoholowanie Kraków jest bardzo długi, co szczególnie docenią osoby, które awaria nawiedziła daleko od domu. Nie jest bowiem konieczne bycie w obrębie Krakowa – jeżeli zatrzymałeś się gdzieś w drodze na Kielce – bez wahania możesz zadzwonić do autoholowanie Kraków. Fachowcy przyjadą do Ciebie, Ty zaś po chwili oczekiwania doczekasz się upragnionego ratunku. Jeżeli w drodze do Myślenic złapałeś popularnego „kapcia”, nie musisz dzwonić do kogoś z rodziny, by bezczynnie czekać aż osoba ta zakończy swoją pracę i zje obiad – autoholowanie Kraków zrobi to za nich. Po wykonaniu telefonu do biura firmy autoholowanie Kraków, wystarczy, że podasz miejsce Twojego przymusowego postoju – to tyle! 

Autoholowanie Kraków to również szeroka gama innych usług świadczonych przez tych doświadczonych i gotowych do wszelkich poświęceń specjalistów. Ci ludzie z pasją gotowi są nieść pomoc daleko od domu, wszystko po to, by poszerzać swoją wiedzę na tematy motoryzacyjne. Nie odpala Ci samochód? Zadzwoń po autoholowanie Kraków, po przyjeździe na miejsce pracownik dokona diagnozy akumulatora. Po sprawdzeniu jego stanu, nastąpi próba jego podładowania i odpalenia przy pomocy tak zwanego boostera. Urządzenia te do niedawna były spotykanie wyłącznie w wyścigach i profesjonalnych warsztatach w seriach typu NASCAR. Minęło parę lat, a technologia tego typu zawitała także i pod polskimi strzechami. Z korzyścią dla nas wszystkich!

Po imprezie rodzinnej nadszedł czas na powrót do domu. Niestety, często zdarza się, że nasze auto zostało zamknięte, a kluczyki pechowo zostały… w środku. W takim wypadku nie pozostaje nam nic innego, jak wybić szybę, bądź… zadzwonić po specjalistów z autoholowanie Kraków. Jest to zdecydowanie najlepsze wyjście, ponieważ po uszkodzeniu szyby nasze auto będzie bardzo uciążliwe podczas jazdy. Wracać kilkadziesiąt kilometrów do domu z wybitą szybą, w środku nocy… czy na pewno jest to warte zdrowia? Zdecydowanie poleca się w takich przypadkach autoholowanie Kraków – po przyjeździe na miejsce, pracownik firmy autoholowanie Kraków szybko i sprawnie otworzy zaryglowane drzwi, a my bezstresowo udamy się na zasłużony odpoczynek.

Podczas powrotu do domu późnymi porami, nietrudno o nieszczęśliwy wypadek oraz o wypadnięcie z drogi. Często jest to stosunkowo nieszkodliwe wpadnięcie do rowu lub na rolnicze pole. Wtedy konieczne będzie zadzwonienie do dyspozytora autoholowanie Kraków. W trakcie oczekiwania na przyjazd specjalisty, obowiązkowo odpocznijmy! Jeżeli będziemy zmęczeni, wypadniemy z drogi po raz kolejny – nie warto ryzykować! Po przyjeździe na miejsce, pracownik autoholowanie Kraków przymocuje linkę holowniczą do naszego pojazdu, po czym uruchomi wyciągarkę, a my otrzymamy nasz pojazd z powrotem. 

Gdy okaże się, że uszkodzony został układ jezdny, nie pozostaje nam nic innego, jak poprosić kierowcę firmy autoholowanie Kraków o transport pojazdu do najbliższego warsztatu, bądź też pod nasz dom. Zrobi to z przyjemnością, zgodnie z resztą z filozofią firmy autoholowanie Kraków: „pomagać Krakowianom, holować ich w potrzebie”. Po zapakowaniu pojazdu na tył holownika, razem z kierowcą wsiądziemy do kabiny, udając się do Krakowa. 

Uszkodzenia kół i opon dzielą się na niezliczone typy. W przypadku utraty powietrza, autoholowanie Kraków dopompuje jego niezbędną ilość, po czym sprawdzi szczelność. Tak sprawdzonym i zdiagnozowanym autem bez żadnego kłopotu przedostaniemy się nawet z Zakopanego do Krakowa. Pamiętajmy jednak, że nie tylko brak powietrza może przydarzyć się podczas podróży wzdłuż i wszerz Polski. Jeżeli uszkodzimy felgę tak, że nie będzie możliwa dalsza jazda, autoholowanie Kraków odholuje nas pod sam dom. Jest to najkorzystniejsza z możliwych opcji. Dzięki autoholowanie Kraków nie będziemy zmuszeni do nocowania w polach lub czekać godzinami na przyjazd naszych bliskich.

 

Pakiet atrakcyjnych zniżek

usługi również na terenie całego kraju

Gwarantujemy bezpieczeństwo, fachową obsługę oraz korzystne ceny.

Autoholowanie Kraków – nowoczesne usługi na miarę XXI wieku

Usługi świadczone przez autoholowanie Kraków to pomoc drogowa na miarę Zachodniej Europy – jeszcze do niedawna mogliśmy profesjonalizmu uczyć się od Niemców lub Francuzów, lecz po upływie kilku lat z przyjemnością możemy stwierdzić, że autoholowanie Kraków wyrosło na godnego konkurenta naszych sąsiadów zza Odry. Autoholowanie Kraków to cały szereg usług dla mieszkańców Krakowa i okolic, zaś cechą wyróżniającą tę pomoc drogową jest zaangażowanie i niezwykły profesjonalizm. Jeżeli zdarzy Ci się awaria w Krakowie lub nawet daleko poza nim – autoholowanie Kraków będzie zawsze w gotowości.