• HOLOWANIE POJAZDÓW KRAKÓW 

    Całodobowe usługi w zakresie holowania pojazdów 

    Skuteczne i tanie Holowanie pojazdów  – 24h Kraków

24/7

Autolaweta

Fachowa pomoc

TRANSPORT MASZYN

bezpieczeństwo

wygoda

świetne ceny

doświadczenie

Holowanie pojazdów w Krakowie

 

Bogate doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowany personel firmy Auto Centrum Tytmar sprawia, że z każdym rokiem pozyskujemy nowych zadowolonych klientów. Firma zajmuje się szeroką gamą usług związanych z motoryzacją, zaczynając od diagnostyki, poprzez wulkanizację, mechanikę samochodową sprzedaż części, wynajmem samochodów, a kończąc na pomocy drogowej. Tak szeroki wachlarz usług pozwala na kompleksowe obsługiwanie firm oraz osób prywatnych. Współpracujemy z wieloma małopolskimi firmami, a auta które obsługujemy przyjeżdżają do nas nawet z miejscowości oddalonych o kilkadziesiąt kilometrów od granic Krakowa.

Specjalnością naszej firmy jest holowanie aut pojazdów Kraków jest dużym miastem, w którym codziennie dziesiątki tysięcy aut przemierza w różnych kierunkach. Wiadomo jak jest z samochodami – nie są niezawodne – gdy zepsuje się auto, my szybko dojedziemy do najdalszych zakątków Krakowa oraz innych części Polski. Jesteśmy do Państwa dyspozycji dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Nie straszne nam niesprzyjające warunki pogodowe, nasz personel zawsze miło i z uśmiechem podchodzi do każdego nawet najbardziej zdenerwowanego klienta. Na Państwa życzenie zholujemy auto pod wyznaczony przez Państwa adres w całej Polsce.

Jeśli Państwa samochód (także dostawczy) zostanie dotknięty przez poważną awarię, po zakończeniu holowania aut Kraków możemy zaproponować naprawę pojazdu na bardzo korzystnych warunkach finansowych w siedzibie naszej firmy. Auto Centrum Tytmar mieści się w spokojnej dzielnicy Krakowa, pod adresem Al. Księcia Józefa 118. Nasz personel szybko i sprawnie zaopiekuje się Państwa samochodem. Zapewniamy profesjonalny poziom usług naprawy aut, gdyż zatrudniamy najlepszych specjalistów w mieście. Na czas remontu auta proponujemy wynajem auta zastępczego z polisy OC. Dzięki temu nasi klienci mogą wieść normalny tryb życia, nawet gdy naprawiane auto jest niezbędnym środkiem lokomocji, wykorzystywanym w codziennych dojazdach do pracy czy szkoły. Wypożyczane auta są zawsze sprawne i niezawodne.

Naszym atutem jest również znajomość języka angielskiego, dlatego nie boimy się podejmowania obcokrajowców jako klientów – dogadamy się z każdym – nawet w bardzo technicznym języku. Jest to nasza chluba, gdyż zdajemy sobie sprawę, że załatwianie rzeczy związanych z samochodem może być dość stresujące dla osób nie mówiących dobrze po Polsku.

Firma zajmuje się również sprzedażą części motoryzacyjnych, a dzięki utrzymywaniu od wielu lat współpracy z najlepszymi hurtowniami w Polsce szczycimy się atrakcyjnymi cenami naszego asortymentu. Łatwo do nas trafić, gdyż na autostradzie A4 w obu kierunkach zarówno Katowice – Rzeszów oraz Rzeszów – Katowice mamy ustawione tablice reklamowe – na których na żółtym tle wielkimi czerwonymi literami widnieje napis „Holowanie aut Kraków” oraz „Części motoryzacyjne”. Klienci czasem śmieją się, że ślepy by zauważył. Specjalizujemy się w sprzedaży części elektrycznych i elektronicznych. Z powodzeniem, można u nas kupić alternatory, akumulatory, sterowniki, immobilaizery, rozruszniki, komputery i wiele innych. Oferowane przez nas produkty są zawsze najwyższej jakości, sprowadzane w możliwie najszybszym tempie od najbardziej sprawdzonych hurtowni. Nie bawimy się w szukanie części po taniości, bo stawiamy przede wszystkim na jakość i zadowolenie naszych klientów. Jesteśmy w stanie sprowadzić wszystkie części do wszystkich samochodów osobowych. Nie ma u nas słowa: niedostępny, niemożliwy do sprowadzenia. Czasem uruchamiamy bardzo wiele kontaktów, aby sprowadzić daną część i sprostać oczekiwaniom klienta.

Nasza firma nie powinna być kojarzona jedynie z holowania aut pojazdów w Krakowie i napraw w razie awarii czy wypadków. Zajmiemy się samochodem także, gdy potrze

OBSŁUGUJEMY WSZYSTKIE MARKI POJAZDÓW:

Pracujemy 7 dni w tygodniu, 24 h – w razie nagłej awarii oraz jesteśmy mobilnym warsztatem samochodowym. Zapoznaj się z naszą ofertą.

 

bny jest przegląd przed zakupem. Nasi pracownicy w sposób rzetelny i sprawny potrafią przeprowadzać kontrole aut – zarówno osobowych jak i dostawczych. Mamy specjalne przyrządy pozwalające na sprawdzenie grubości lakieru, świadczymy usługi diagnostyki komputerowej oraz sprawdzenia zawieszenia. Takie usługi są w szczególności ważne, gdy pragną Państwo zakupić pojazd, ale nie są przekonani co do faktycznego stanu wartości auta. Czasem pozornie ładnie wyglądające auto, może się okazać niezłym trupem w pięknym opakowaniu. Nasi pracownicy potrafią doskonale doradzić i ocenić faktyczną wartość samochodu – można nam zaufać.

Auto Centrum Tytmar świadczy usługi także z zakresu wulkanizacji. Wymieniamy, naprawiamy oraz  sprzedajemy opony letnie i zimowe. Za niewygórowaną opłatą mogą Państwo bezpiecznie przemierzać drogi w każdych warunkach atmosferycznych. Posiadamy opony znanych marek, gdyż wiemy, że odznaczają się dobrą jakością – Micheline, Good Year, Continental, Dunlop to tylko niektóre z wymienionych firm. Koła są na miejscu wyważane, tak aby użytkownik pojazdu miał zapewnione bezpieczeństwo oraz komfort podczas jazdy.

 

Pracujemy 24h

Doświadczenie i bezpieczeństwo

Bezgotówkowe Holowanie pojazdów z OC sprawcy oraz samochód zastępczy.

Zatrudnianie wysoce wykwalifikowanego personelu odbija się w zadowoleniu naszych klientów, którzy niejednokrotnie powtarzają, że świadczymy usługi na bardzo profesjonalnym poziomie. Wielu klientów podkreśla, że korzysta kompleksowo z naszych usług – przywożą auta do naprawy, wymieniają opony, kupują także części, a w razie konieczności korzystają z usług holowania aut. Nasi pracownicy są rozpoznawalni w Krakowie, gdyż dbamy także o wizerunek firmy, zapewniając personelowi odpowiedni, ujednolicony strój. Chcemy być profesjonalni na każdym poziome i w każdej dziedzinie motoryzacji, którą się zajmujemy. Nie uznajemy półśrodków, stawiamy przede wszystkim na jakość. Stale kontrolujemy także zadowolenie naszych klientów, co pozwala nam na ciągłe udoskonalanie procedur obowiązujących w firmie. Jest to dla nas największa nagroda i motywacja do dalszej pracy, w której na pierwszym miejscu stawia się satysfakcję.

Dla stałych klientów, którzy powierzają nam rokrocznie swoje samochody mamy ciekawe niespodzianki i bonusy. Zdajemy sobie sprawę, że Krakowscy klienci są bardzo wymagający, oczekują od nas tego, co możemy im zagwarantować – najwyższa jakość usług napraw i holowania jest zawsze w dobrej cenie.