Pomoc drogowa Kraków – laweta

pomoc od ręki Kraków

Awaria samochodu lub stłuczka to jedne z najgorszych możliwych scenariuszy na drodze dla każdego kierowcy. Nie tylko narażają nas i naszych bliskich na niebezpieczeństwo utraty zdrowia, ale również często pozbawiają możliwości dalszej kontynuacji drogi. W takiej sytuacji z pomoc każdemu kierowcy przyjdzie Pomoc drogowa Kraków. Transport drogą lądową, szczególnie z wykorzystaniem samochodów, stał się na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat najbardziej rozpowszechnionym środkiem transportu.

Naprawy na miejscu

Spieszysz się? Nie masz czasu na holowanie? Jeśli usterka na to pozwoli naprawimy Twój pojazd w miejscu awarii.

Otwieranie pojazdów

Zostawiłeś kluczyki w środku? Zamek przestał działać? Zdarza się… Zadzwoń do nas! Nasi mechanicy sprawią, że niedługo znów będziesz za kierownicą.

Auto Serwis 24H

Jesteśmy zawsze gotowi by naprawić Twoje auto. Zadzwoń i umów się na wizytę!

Wyciąganie z rowu

Niekontrolowany poślizg
i wypadnięcie z drogi może zdażyć się najlepszym. Wyciągnięcie pojazdu na własną rękę nie zawsze jest możliwe. Wtedy wkraczamy my!

Szukasz pomocy drogowej i lawety w Krakowie ?

Pracujemy 7 dni w tygodniu, 24 h – w razie nagłej awarii oraz jesteśmy mobilnym warsztatem samochodowym. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Dziś, niemal każde z gospodarstw domowych posiada co najmniej jeden pojazd czterokołowy. Pierwsze samochody dostępne były tylko i wyłącznie dla ludzi należących do wyższych stanów, jednak postęp czasu i technologii sprawił, że obecnie posiadanie samochodu i poruszanie się z jego pomocą, jest czymś całkowicie naturalnym. Każdy właściciel swojego samochodu stara się dbać o niego z największą skrupulatnością. Zdarzają się jednak sytuacje, w których pomimo usilnych starań, nie możemy uniknąć kolizji lub awarii. Nie jest to jednak powód do wielkich zmartwień oraz wymiany samochodu. Usługi świadczone przez firmę Pomoc drogowa pomogą nie tylko w przetransportowaniu uszkodzonego pojazdu w inne miejsce. Oferujemy również dostęp do garażu, w którym zatrudniona jest wyspecjalizowana kadra doświadczonych mechaników. W krótkim czasie sprawią oni, że samochód znów będzie nadawał się do jazdy.

pomoc drogowa Kraków

krakowska POMOC DROGOWA – LAWETA – HOLOWANIE

Nasze usługi to w pełni profesjonalna firma, która pomoże wszystkim kierowcom, w momencie, gdy staną oko w oko z nieoczekiwaną sytuacją na drodze. TYTMAR pomoc drogowa cechuje się całodobową dostępnością dla klientów, co jest szczególnie ważne dla osób, które znajda się w okolicy Krakowa podczas podróży. Obce miasto, często późna lub bardzo wczesna godzina dnia to najgorsze okoliczności wystąpienia potencjalnej awarii. Pomoc drogowa Kraków laweta pomoże kierowcom, którzy siedzą za kierownicą każdego typu pojazdu. W ofercie firmy znajdują się takie usługi jak transport pojazdów osobowych, transport pojazdów dostawczych, transport pojazdów ciężarowych, transport pojazdów z zagranicy oraz odległych regionów polski, transport tirów i vanów, transport wózków widłowych, oraz sprzętu budowlanego do 35 ton. Tak szeroka oferta sprawia, że poszkodowani kierowcy mogą liczyć na współpracę z pełni profesjonalnymi pracownikami firmy TYTMAR niemalże w każdej sytuacji.

Profesjonalna, całodobowa pomoc drogowa

Innym częstym problemem z jakim musza zmagać się kierowcy na polskich ulicach są przebite opony. Nie zawsze mamy możliwość jazdy po idealnie gładkiej, nowo położonej nawierzchni jak np. na autostradach, czy drogach szybkiego ruchu. Niemal każdego dnia zmuszeni jesteśmy poruszać się po terenach, gdzie znajduje się dużo niższej jakości asfalt, lub nawet po nawierzchni szutrowej. To właśnie w takich miejscach zazwyczaj dochodzi do przebicia opony w jednym z kół naszego samochodu. Na szczęście, dzięki pomoc drogowa w Krakowie, taki przypadek nie stanowi dłużej problemu. Nasi pracownicy w szybkim tempie dojada pod wskazane miejsce oraz poświadczą profesjonalne usługi wulkanizacyjne bez konieczności udawania się do najbliższego warsztatu

Pomoc drogowa Kraków24h to oferta całodobowa skierowana głównie dla osób z Krakowa i okolic. Pomoc drogowa to przede wszystkim sprawne holowanie maszyn (rolniczych, budowlanych), samochodów dostawczych, samochodów osobowych, nawet tirów.

 

Firma posiada w ofercie również możliwość skorzystania z napraw na drodze, jak wymiana koła. Pomoc drogowa Kraków24h to firma, w której pracują sami doświadczeni pracownicy. Posiadają liczne kompetencje oraz certyfikaty i licencje.

 

Dzięki temu poziom usług świadczonych przez przedsiębiorstwo jest na bardzo wysokim poziomie. Co więcej pomoc drogowa Kraków świadczy usługi w bardzo korzystnych i przystępnych cenach. Są to usługi na przysłowiową każdą kieszeń. Pomoc drogowa Kraków działa bardzo sprawnie od wielu lat na rynku krakowskim.

 

Zdobyła przez ten czas bardzo duże zaufanie wśród swoich klientów. Oferta firmy dostępna jest na stronie internetowej, w przypadku pytań wystarczy się skontaktować osobiście z firmą. Firma podchodzi do każdego klienta oraz każdej sprawy w sposób bardzo indywidualny. Pomoc drogowa Kraków ma czas żeby zająć się każdą awarią.

Dzieję się tak między innymi dzięki odpowiedniemu zaopatrzeniu firmy w odpowiednią i różnorodną flotę. Wystarczy zgłosić telefonicznie awarię samochodową, a od razu odpowiedni sprzęt i ekipa zostanie wysłana we wskazane miejsce, w celu usunięcia awarii, bądź holowania danego pojazdu mechanicznego.

 

Zgłoś awarię, a pomoc drogowa Kraków 24h zajmie się wszystkim, bez zbędnych formalności, zadziała szybko i sprawnie. W przypadku jeżeli jesteś zainteresowany sprowadzeniem pojazdu mechanicznego z odleglejszych rejonów wystarczy odpowiednio szybko zgłosić sprawę do pomocy drogowej, a na pewno pomoże ci w organizacji transportu.

Pomoc drogowa Kraków to usługi na najwyższym poziomie. Klarowne i jasne zasady współpracy (bez dodatkowych ukrytych kosztów). Firma działa cały czas, bez względu na święta, czy wolne niedziele. Jest dostępna dla klienta przez 24 godziny na dobę, przez co staje się bardziej pro-kliencka.

Nastawienie na klienta to główny czynnik działania firmy. Zadowolony klient jest bowiem żywą reklamą, która jest dla pomocy drogowej Kraków, bardzo ważna. Można rzec, że wręcz najważniejsza. Pomoc drogowa Kraków dba o swoich klientów jak nikt inny. Pomaga niwelować straty, koszty i wychodzi naprzeciw wszystkim klientom, nawet tym najbardziej wymagającym, którzy potrzebują nawet niestandardowych rozwiązań.

 

Już dziś zapisz w swoim osobistym notesie, bądź telefonie komórkowym numer kontaktowy do przedsiębiorstwa usługowego jakim jest pomoc drogowa Kraków24h.

 

Lepiej być przygotowanym już z góry na różnego rodzaju sytuacje życiowe, w tym awarie na drodze. Wpłynie to na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa, a w przypadku awarii, ułatwi to proces naprawy pojazdu mechanicznego i przyspieszy zwrot sytuacji na drodze. Jak wiadomo praca na drodze nie należy do najłatwiejszych, a wszelkie awarie samochodowe generują wyższy poziom ryzyka. Warto więc zadbać o to, żeby wszelkie awarie usuwać z dróg sprawnie i relatywnie szybko.

Pomoc drogowa Kraków to oferta skierowana do wszystkich kierowców. Awarie samochodowe bowiem mogą się zdarzyć każdemu, niezależnie czy użytkujemy nowy samochód, czy też używany.

 

Są sprawami, których nie da się w żaden sposób zaplanować. Jednakże można być na tyle przygotowanym, aby szybko i sprawnie na nie zareagować. Dlatego przed wyruszeniem w trasę warto mieć w swoim telefonie komórkowym numer do pomocy drogowej. Pomoc drogowa Kraków oferuje usługi na terenie Krakowa oraz okolic Krakowa. Szybko, sprawnie.

 

Wystarczy zadzwonić i zgłosić awarię. Pomoc drogowa Kraków oferuje usługi holownicze oraz naprawy samochodów. Jeżeli chodzi o holowanie pojazdów, pomoc drogowa Kraków, holuje: samochody osobowe, maszyny budowlane, maszyny rolnicze, motocykle, quady. Oferta dla klientów jest jak widać bardzo szeroka. Dodatkowym atutem pomocy drogowej Kraków jest to, że mniejsze usterki i awarie naprawiają na drodze (jak na przykład wymiana opony). Jeżeli awarię da się naprawić ,,od ręki”, jest to naprawiane. Bez generowania kosztów dodatkowych jak na przykład holowanie pojazdu. Pomoc drogowa Kraków działa 24 godziny na dobę przez okrągły tydzień, niezależnie od tego czy jest święto, czy dzień pracujący.

 

Pomoc drogowa 24h Kraków wychodzi naprzeciwko oczekiwaniom nawet najbardziej potrzebujących klientów. W firmie pracują sami profesjonaliści, którzy maja ogromne doświadczenie w branży oraz posiadają odpowiednie certyfikaty, licencje i uprawnienia do wykonywania zawodu. Pracownicy to zespół wykwalifikowany i odpowiednio przeszkolony, pracują nawet w ciężkich warunkach atmosferycznych, przez cały rok.

 

Pomoc drogowa Kraków to najlepsza oferta zarówno dla firm, jak i poszczególnych kierowców. Na wszystkie usługi oferowane przez firmę są wystawiane faktury. Pomoc drogowa Kraków wyróżnia się spośród konkurencji jakością oferowanych usług, świadczy je bowiem na najwyższym poziomie. Dodatkowo ceny są wprost proporcjonalne do usług. Relatywnie niskie, na każdą przysłowiową kieszeń.

Usługi holowania świadczone są na drogach krajowych oraz autostradach. Istnieje też możliwość skorzystania z usług firmy poza okolicami Krakowa.

Potrzebujesz sprowadzić samochód z zagranicy? Wystarczy zgłosić to odpowiednio wcześniej, a dział logistyczny na pewno wskaże odpowiedni termin. Oferowane usługi przez pomoc drogową Kraków mogą objąć wszystkie kraje wspólnotowe Unii Europejskiej. Klienci traktowani s bardzo indywidualnie, wyceny usług przygotowywane są pod konkretne wytyczne, w zależności od potrzeb. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, już teraz zapraszamy do zapoznania się z dokładną ofertą firmy na stronie internetowej.

W przypadku pytań wystarczy wykonać telefon, bądź na pisać emaila. Odpowiadamy na wszystko bardzo sprawnie i rzetelnie. Zadowolony klient jest bowiem dla nas najlepszą reklamą. Na stronie internetowej znaleźć można dane kontaktowe do naszej firmy, zachęcamy aby już dziś zapisać numer do pomoc drogowa 24h Kraków w swoim telefonie. Bądź przygotowany na ewentualne awarie drogowe.

Pomoc drogowa Kraków to jedna z najbardziej profesjonalnych i nastawionych na zadowolenie klienta, firm prosperujących na terenie Krakowa i okolic. Firma dysponuje bardzo dużą ilościowo flotą, wystarczy wejść na stronę internetową, aby zobaczyć i zapoznać się z kompletną ofertą przedsiębiorstwa. Pomoc drogowa Kraków posiada lawety, które charakteryzują się i jednocześnie wyróżniają bardzo dużą ładownością.

 

Dzięki temu nie ma problemu w sytuacjach, jeżeli trzeba przetransportować inne auta niż tylko osobowe. Pomoc drogowa Kraków posiada lawety, które są w stanie holować auta dostawcze, auta ciężarowe, autobusy itp. Usługi firmy skierowane są do szerokiej bazy klientów. Z usług firmy pomoc drogowa Kraków mogą skorzystać również rolnicy, przedsiębiorstwa – nie tylko osoby fizyczne. Firma wystawia faktury na wszystkie usługi. Dodatkowo zapewnia kompleksowe usługi holowania. Wystarczy zadzwonić i zgłosić awarię, a resztą zajmuje się pomoc drogowa Kraków. Szybko, sprawnie i w bardzo korzystnych cenach. Do każdego klienta, czy to osoba fizyczna, czy prawna, firma podchodzi w sposób indywidualny. Gwarantujący tym samym najlepszą obsługę klienta i wysokiej jakości usługi.

Pracownicy pomocy drogowej są odpowiednio przeszkoleni, mają bardzo duże doświadczenie zawodowe i są bardzo uprzejmi dla klientów, którzy niejednokrotnie w czasie wystąpienia awarii są poddenerwowani, zestresowani i często zdezorientowani. Pomoc drogowa Kraków sprawia, że nawet najbardziej kryzysowe sytuacje na autostradach, można załatwić w szybki, sprawny i zwinny sposób, ograniczając ryzyko. Pracownicy są przyzwyczajeni do pracy w różnych warunkach, nawet tych trudnych i wyjątkowo ryzykownych.

Jak znaleźć pomoc drogową? Wystarczy w Internecie wpisać w wyszukiwarkę frazę: „pomoc drogowa Kraków” i zostajemy przekierowani na stronę firmy. Najlepiej mieć odpowiednie namiary do firmy już zapisane w telefonie. Tak, żeby nie dopuścić do sytuacji, w której mamy awarię samochodu przykładowo na autostradzie i dopiero szukamy pomocy. Zazwyczaj wtedy, działając niejednokrotnie w nerwach i stresie, bierzemy firmę, która pierwsza wyskoczy nam w propozycjach. Ale czy jest to firma najlepsza? Która ma dobre i przystępne ceny? Niestety nie zawsze.

 

Dlatego, jak mówi polskie przysłowie „strzeżonego Pan Bóg strzeże”. Jeżeli jeszcze nie masz namiarów do pomocy drogowej w swoim telefonie, to właśnie nadszedł ten czas kiedy powinieneś zainteresować się tematem. Awarii bowiem nie da się przewidzieć, nie wiadomo kiedy może się zdarzyć. Dotyczy to wszystkich typów aut, nawet tych nowych – odebranych prosto z salonu. Mechanika i automatyka zawsze mogą zawieść, więc bądźmy zabezpieczeni na różnego typu awarie. Pomoc drogowa Kraków 24h, to usługi które są świadczone całodobowo. Sprawnie, szybko, relatywnie tanie, bez większych formalności. Bogata flota i doświadczeni pracownicy firmy, to gwarancja sprawnego rozwiązania najbardziej kryzysowych sytuacji drogowych. Firmie zaufało już tysiące klientów, co świadczy o rzetelności i uznaniu.

Niemal każdy z nas porusza się samochodem. Jednakowo prywatnym czy też służbowym, wszyscy potrzebujemy jakiegoś pojazdu do przemieszczania się. Zatem, co mamy zrobić w przypadku awarii? Właściwie każde auto może się przecież zepsuć i to w dodatku w najmniej odpowiednim momencie.

Gdzie szukać pomocy w trasie?

Wyobraźmy sobie, że jedziemy z Warszawy do Krakowa. Nasze auto nagle odmawia nam posłuszeństwa. Jak już wcześniej wspomniałem, każdy samochód może się popsuć. Nawet taki, którym niedawno wyjechaliśmy właśnie z salonu samochodowego. Nie możliwe? Mnie to nie dotyczy? Wyobraźmy więc sobie następującą sytuację. Nasze nowe auto wpadło w dziurę w nawierzchni. Felga jest krzywa, w oponie brak powietrza, a wahacz uległ uszkodzeniu.

Wszyscy doskonale wiemy, jaki jest stan nawierzchni na naszych drogach. Sytuacja z uszkodzeniem może się przydarzyć każdemu. Co zrobić w takiej sytuacji? Gdzie szukać pomocy, kiedy jesteśmy w Krakowie, prawie 300 kilometrów od domu? Trzeba odpowiedzieć, że należy poszukać lawety, która szybko przewiezie nasz pojazd do warsztatu. W dzisiejszych czasach mamy przy sobie super narzędzie, czyli telefon z internetem. Wpisując hasło pomoc drogowa Kraków w naszej wyszukiwarce, bez najmniejszego problemu znajdziemy kontakt do firmy, która nam pomoże.

Holowanie lawetą jest drogie?

Większość z nas boi korzystać się z usług lawety, ponieważ myślimy, że za taką usługę zapłacimy krocie. Jednak nic bardziej mylnego. W dzisiejszych czasach konkurencja w tej branży jest bardzo duża. Żadna firma nie oferuje stawek, które odstraszają klienta. Za jakieś 200 złotych spokojnie ktoś przewiezie nas do najbliższego warsztatu, jeśli awaria wyskoczyła nam podczas dłuższej podróży.

Opłacając ubezpieczenie AC bardzo często mamy w pakiecie pomoc w trasie. Jeśli podczas podróży z Warszawy do Krakowa nasz samochód ulegnie awarii, możemy wezwać lawetę, korzystając z naszego ubezpieczenia. Za taką usługę nic nie zapłacimy. Opłacamy przecież ubezpieczenie, które obecnie nie jest tanie. Dużo firm ubezpieczeniowych dorzuca taki pakiet do zwykłego OC, którego opłacanie jest naszym obowiązkiem. Niektórzy kierowcy nie wiedzą nawet, że posiadają taką usługę w pakiecie swoich ubezpieczeń. Warto jest więc dokładnie przeczytać naszą umowę, żeby wiedzieć, za co płacimy. Jeśli nie posiadamy usługi holowania w trasie, możemy zapytać agenta o dokupienie takiej usługi. Nie jest ona droga i jeśli często jeździmy w długie trasy, warto, jest skorzystać z takiej oferty.

Internet bardzo nam pomoże w trasie

W dzisiejszych czasach wszyscy użytkownicy urządzeń, mających dostęp do internetu, mają ułatwione zadanie podczas awarii samochodu. Szukając hasła pomoc drogowa Kraków lub wpisując inne miasto, w którym właśnie przebywamy, wyszukiwarka znajdzie dla nas pomoc.

Ogólnie mówiąc, pomocy podczas awarii samochodu w trasie powinniśmy szukać właśnie w internecie. Technologia pomoże nam znaleźć najbliższą lawetę, która będzie nam niezbędna podczas awarii. Trzeba wykorzystywać możliwości, którymi dysponujemy w obecnym świecie.

Pomoc drogowa Kraków to oferta dla wszystkich tych, którzy potrzebują niespodziewanej pomocy na drodze. Pomoc drogowa 24 godziny na dobę między innymi holowanie pojazdu na lawetę. Pojazdów zarówno osobowych, jak i większych – samochodów dostawczych, czy nawet ciężarowych. Pomoc drogowa Kraków to fachowe i szybkie doraźne pomoce w czasie awarii (na autostradach, drogach krajowych itp.). Pomoc drogowa Kraków to przede wszystkim firma, która cechu się: profesjonalnym podejściem do klienta, szybkością i sprawnością w działaniu, całodobową obsługą, fachowym podejściem, gwarancją niezawodności w wypełnianiu swoich usług, a to wszystko za atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

 

Pomoc drogowa Kraków świadczy usługi na terenie Krakowa oraz okolicach. Istnieje tez możliwość zamówienia usług w inne części Polski, czy też nawet za granicę. Oferta wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów. Nawet tych najbardziej wymagających. W pomocy drogowej Kraków pracują doświadczeni pracownicy – mechanicy, kierowcy. Firma wystawia faktury na wszystkie wykonywane usługi.

Każdemu z nas może przydarzyć się awaria samochodu na trasie, czy też stłuczka. Potrzebna jest niejednokrotnie pomoc z zewnątrz. Dlatego dobrze jest znać firmy, które oferują usługi związane z pomocą drogową 24 godziny na dobę. Jak znaleźć odpowiednią firmę? Wystarczy w wyszukiwarkę internetową wpisać odpowiednią frazę, jak na przykład: „pomoc drogowa Kraków”, a zostaniemy przekierowani na odpowiednie strony. Ofert z pomocą drogową znajdziemy bardzo dużo. Jak wybrać najlepszą?

 

Trzeba przede wszystkim wybrać firmę, która ma doświadczenie na rynku i cieszy się uznaniem wśród klientów. Wystarczy poczytać opinię konsumenckie w Internecie. Kolejnym czynnikiem, który zapewne wpłynie na wybór konkretnej firmy są pieniądze. Nie ma co ukrywać, każdy z nas szukać będzie najbardziej konkurencyjnej ceny na rynku. Dzięki temu, że istnieje wiele przedsiębiorstw, można znaleźć naprawdę korzystne ceny.

 

Firmy bowiem konkurują ze sobą, ponieważ chcą być najbardziej konkurencyjne i najczęściej wybierane przez swoich klientów. Kolejnym czynnikiem wpływającym na wybór firmy oferującej pomoc drogową jest dostępność i dyspozycyjność. Firmy, które mają większą flotę, są praktycznie na przysłowiowe ,,zawołanie klienta”. Klient dzwoni, zgłasza awarię i od razu oczekuje na lawetę, bądź inną formę pomocy. Dobrze prosperująca firma nie powinna dopuścić do sytuacji, że nie ma wolnych lawet bądź pracowników, którzy są w danym momencie potrzebni.

Firmą, która spełnia powyżej wymienione czynniki jest pomoc drogowa Kraków. Praktycznie bezkonkurencyjna oferta na rynku. Dostępni przez 24 godziny na dobę, posiadają duże zaplecze floty i zatrudniają samych doświadczonych pracowników, którzy chętnie i sprawnie pomagają swoim klientom. Indywidualne podejście do klienta, konkurencyjne ceny, miła i kompleksowa obsługa klienta – od początku zgłoszenia awarii, do samego końca. Satysfakcja gwarantowana. Już dziś wpisz numer kontaktowy pomocy drogowej Kraków do swojej komórki, nigdy nie wiesz kiedy może być potrzebny.